O firmie

Marka HITON powstała w 2002 roku w celu promowania odnawialnych źródeł energii. HITON jest przede wszystkim godną zaufania i profesjonalną firmą specjalizującą się w produkcji ekologicznych urządzeń grzewczych na paliwo ekologiczne.

Firma została założona przez inżynierów pracujących nad nowymi rozwiązaniami usprawniającymi produkcję w wielu branżach. Wśród innych osiągnięć nasi inżynierowie opracowali i wdrożyli pierwszą w pełni zautomatyzowaną linię do zamykania stosowaną w produkcji nakrętek i butelkowania. Następnie opracowano i opatentowano liczne nowatorskie patenty i pomysły.

Każdego roku około 30% zysków firmy inwestuje się w różne projekty badawczo-rozwojowe mające na celu wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w sektorze energii odnawialnej.

Ogrzej swój dom, a nie planetę!

To jest nasza misja, której przestrzegamy przy podejmowaniu decyzji dotyczących naszych produktów i usług.

Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów i upewnić się, że są zadowoleni z naszej współpracy i naszych produktów, co osiągamy poprzez ciągłe doskonalenie naszej oferty i wprowadzanie nowych produktów w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Szczycimy się pozytywnymi opiniami naszych klientów, faktem, że wciąż do nas wracają, a także stale rosnącą liczbą dystrybutorów naszych produktów we wszystkich głównych krajach UE i na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w:

  • Promowanie najnowocześniejszych technologii związanych z wykorzystaniem energii odnawialnej jako źródła ciepła
  • Organizacja i aktywny udział w konferencjach publicznych
  • Dostarczanie analiz, projektów badawczo-rozwojowych dotyczących wdrażania innowacyjnych technologii
  • Projekt i realizacja kotłowni o mocy do 90 kW (dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta)
  • Usługi doradcze dla przyszłych inwestorów

Zapraszamy do współpracy.