O nas

Hiton_about

Marka HITON została założona w roku 2002 w celu propagowania odnawialnych źródeł energii. HITON to przede wszystkim solidna i profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji urządzeń grzewczych zasilanych paliwami ekologicznymi bezpiecznymi dla środowiska. Firma została założona przez inżynierów opracowujących nowatorskie rozwiązania usprawniające produkcje wielu gałęzi przemysłu. Między innymi nasi inżynierowie opracowali i wdrożyli pierwszą kompletną i w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji kapsli i kapslowania butelek. Następnie przyszła kolej na kolejne nowatorskie rozwiązania i liczne patenty.

Każdego roku, 30% dochodów jest ponownie inwestowanych w kolejne projekty badawczo-rozwojowe prowadzące do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Ogrzej swój dom, nie planetę!

Jest to nasze motto, którym kierujemy się w podejmowaniu i realizacji decyzji dotyczących oferowanych produktów i usług. Naszym celem jest zadowolenie klienta ze współpracy z nami oraz satysfakcja z naszych produktów, do czego dążymy stale powiększając naszą ofertę oraz wprowadzając nowe modele w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Chlubimy się pozytywnymi opiniami naszych klientów, tym, ze wciąż do nas wracają oraz stale rosnącą liczbą naszych przedstawicieli we wszystkich większych krajach Unii Europejskiej oraz na świecie.

Zajmujemy się:

  • Rozpowszechnianiem nowoczesnych technologii, opartych na wykorzystywaniu energii odnawialnej jako źródła pozyskiwania ciepła
  • Organizacją i aktywnym udziałem w konferencjach popularno-naukowych
  • Prowadzeniem analiz, prac badawczo - rozwojowych nad wdrażaniem najnowszych technologii
  • Projektowaniem i wykonawstwem kotłowni małych mocy do 90 kW (naszą ofertę dostosowujemy w zależności od potrzeb indywidualnych odbiorców)
  • Doradztwem technicznym przyszłym inwestorom